Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Lør. 20. aug -
søn. 21. aug
Malin Sypriansen

50 årslag
Søn. 28. aug
12:30 - 19:30
Familieselskap

Per Willy Pedersen
Fre. 2. sep -
søn. 4. sep
2x50 års lag

Lena Hagelin
Lør. 10. sep
13:30 - 14:00
Skatefest

Thomas Mørup Hansen
Fre. 16. sep -
lør. 17. sep
Konfirmasjon

Vebjørn Eide
Lør. 22. okt -
søn. 23. okt
Mari Jacobsen

Bryllupsfest
Fre. 28. okt -
søn. 30. okt
Lena

Fre. 5. mai 2023 -
søn. 7. mai 2023
Eva Freitag
StrEIFinn booking  
Påmeldingsfrist: 05.05.2023 18:00
Konfirmasjon
Fre. 19. mai 2023 -
lør. 20. mai 2023
Mari Hylen

Konfirmasjon
Fre. 10. mai 2024
19:00 - 21:00
Konfirmasjon

Anne Lene Strømsrud
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tor. 11. aug
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Linda Leone - 4 timer
Trenermøte EIF Turn   Les mer  
Ons. 29. jun
17:30 - 20:00
kl 17:30 - 20:00
Barnebursdag
Mari J. Arnesen   Les mer  
Ons. 15. jun
18:00 - 18:30
kl 18:00 - 18:30
Taekwondo
Trening   Les mer  
Tir. 14. jun
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Taekwondo
Trening   Les mer  
Fre. 10. jun -
lør. 11. jun
kl 16:30 - 00:00
Sommerfest
Hauglia skole   Les mer  
Ons. 8. jun
16:00 - 21:00
kl 16:00 - 21:00
Taekwondo
trening   Les mer  
Tir. 7. jun
16:00 - 21:00
kl 16:00 - 21:00
Taekwondo
trening   Les mer  
Man. 6. jun
17:30 - 21:30
kl 17:30 - 21:30
EIF - 4 timer
Styremøte   Les mer  
Lør. 4. jun -
søn. 5. jun
kl 18:00 - 20:00
Lillian Nilsson
60 års lag   Les mer  
Ons. 1. jun
17:30 - 21:00
kl 17:30 - 21:00
Barnebursdag
Jill Holter   Les mer  
Tir. 31. mai
17:00 - 21:00
kl 17:00 - 21:00
Turn
Møte   Les mer  
Lør. 28. mai
08:00 - 21:00
kl 08:00 - 21:00
konfirmasjon
StrEIFinn booking  
Eva B Freitag   Les mer  
Fre. 27. mai -
lør. 28. mai
kl 18:00 - 00:00
konfirmasjon
StrEIFinn booking  
Eva B.Freitag   Les mer  
Ons. 25. mai -
tor. 26. mai
kl 18:00 - 20:00
Stian Sørlie
Konfirmasjon   Les mer  
Man. 23. mai
18:00 - 21:00
kl 18:00 - 21:00
Sameie møte
Møte med Bergskaug sameie ved Elise Svendsrud   Les mer  
Fre. 20. mai -
søn. 22. mai
kl 18:00 - 20:00
Enebakk Rypa
  Les mer  
Tor. 19. mai
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
EIF - 4 timer
  Les mer  
Fre. 13. mai -
lør. 14. mai
kl 19:00 - 23:30
Camilla Juvet Hagen
Utdrikkningslag   Les mer  
Fre. 6. mai -
lør. 7. mai
kl 16:00 - 22:00
Kajsa Ekbør
Konfirmasjon   Les mer  
Fre. 29. apr -
lør. 30. apr
kl 18:00 - 20:00
Julianne Johnsen
StrEIFinn booking  
Dåp   Les mer  
Fre. 22. apr
15:00 - 17:00
kl 15:00 - 17:00
Marianne Karlstad Østnes
Barnebursdag   Les mer  
Lør. 9. apr -
søn. 10. apr
kl 18:00 - 20:00
Andreas og Veronica
Dåp   Les mer  
Ons. 6. apr
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Flateby vannverk
Årsmøte   Les mer  
Fre. 18. mar -
lør. 19. mar
kl 16:30 - 00:00
Thomas Indika Johnsen
sammenkomst   Les mer  
Fre. 4. mar
08:00 - 22:00
kl 08:00 - 22:00
Silje Stener - 14 timer
  Les mer