Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tor. 18. aug
18:00 - 20:00
Erik Enersen - 2 timer

Fre. 19. aug
17:00 - 19:00
Steffen - 2 timer

Lør. 20. aug -
søn. 21. aug
Malin Sypriansen

50 årslag
Man. 22. aug
18:00 - 19:00
Erik Enersen - 1 time

Foreldremøte 2016 Håndball
Man. 22. aug
19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer

Planleggingsmøte Flatebycup
Tir. 23. aug
17:30 - 18:30
Camilla Bøyum Nyberget - 1 time

Foreldremøte B2015
Tir. 23. aug
18:30 - 19:30
Tommy Haraldsen - 1 time

Tor. 25. aug
18:00 - 19:00
Tveraaen - 1 time

Tor. 25. aug
19:00 - 21:00
Markus Bølgen Bronebakk - 2 timer

Lør. 27. aug
10:00 - 14:00
Bjørn-Thore Langnes - 4 timer

Bursdagsfest fotballtrener
Søn. 28. aug
12:30 - 19:30
Familieselskap

Per Willy Pedersen
Fre. 2. sep -
søn. 4. sep
2x50 års lag

Lena Hagelin
Fre. 2. sep
16:00 - 20:00
Erik Enersen - 4 timer

Fre. 2. sep
18:00 - 22:00
Erik Enersen - 4 timer

Flateby cup
Lør. 3. sep
08:00 - 12:00
Erik Enersen - 4 timer

Flateby cup
Lør. 3. sep
08:00 - 12:00
Erik Enersen - 4 timer

Flateby cup
Lør. 3. sep
12:00 - 16:00
Erik Enersen - 4 timer

Flateby Cup
Lør. 3. sep
12:00 - 16:00
Erik Enersen - 4 timer

Lør. 3. sep
16:00 - 20:00
Erik Enersen - 4 timer

Flateby cup
Lør. 3. sep
16:00 - 20:00
Erik Enersen - 4 timer

Flateby Cup
Søn. 4. sep
08:00 - 12:00
Erik Enersen - 4 timer

Flateby Cup
Søn. 4. sep
08:00 - 12:00
Erik Enersen - 4 timer

Flateby cup
Søn. 4. sep
12:00 - 16:00
Erik Enersen - 4 timer

Søn. 4. sep
12:00 - 16:00
Erik Enersen - 4 timer

Flateby Cup
Søn. 4. sep
16:00 - 20:00
Erik Enersen - 4 timer

Flateby Cup
Søn. 4. sep
16:00 - 20:00
Erik Enersen - 4 timer

Flateby Cup
Lør. 10. sep -
søn. 11. sep
Trenerkurs fotball
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Påmeldingsfrist: 10.09.2022 08:00
Lør. 10. sep -
søn. 11. sep
Trenerkurs fotballen
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Påmeldingsfrist: 10.09.2022 08:00
Lør. 10. sep
13:30 - 14:00
Skatefest

Thomas Mørup Hansen
Man. 12. sep
19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer

Styremøte håndball
Fre. 16. sep -
lør. 17. sep
Konfirmasjon

Vebjørn Eide
Man. 10. okt
19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer

Styremøte håndballl
Lør. 22. okt -
søn. 23. okt
Mari Jacobsen

Bryllupsfest
Fre. 28. okt -
søn. 30. okt
Lena

Man. 14. nov
19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer

Styremøte håndball
Man. 12. des
19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer

Styremøte håndball
Man. 9. jan 2023
19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer

Styremøte håndball
Man. 13. feb 2023
19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer

Styremøte håndball
Man. 13. mar 2023
19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer

Styremøte håndball
Fre. 5. mai 2023 -
søn. 7. mai 2023
Eva Freitag
StrEIFinn booking  
Påmeldingsfrist: 05.05.2023 18:00
Konfirmasjon
Fre. 19. mai 2023 -
lør. 20. mai 2023
Mari Hylen

Konfirmasjon
Fre. 10. mai 2024
19:00 - 21:00
Konfirmasjon

Anne Lene Strømsrud
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tor. 18. aug
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Erik Enersen - 2 timer
  Les mer  
Ons. 17. aug
18:30 - 21:30
kl 18:30 - 21:30
Kenneth Johnsen - 3 timer
Spillermøte Håndball   Les mer  
Ons. 17. aug
17:00 - 19:00
kl 17:00 - 19:00
Christian Munch - 2 timer
  Les mer  
Tor. 11. aug
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Linda Leone - 4 timer
Trenermøte EIF Turn   Les mer  
Ons. 10. aug
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Petter Bakke - 2 timer
Spillermøte KSr   Les mer  
Ons. 10. aug
18:30 - 20:30
kl 18:30 - 20:30
Petter Bakke - 2 timer
Forberedelse Flatebycup   Les mer  
Man. 8. aug
19:00 - 22:00
kl 19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer
Styremøte håndballen   Les mer  
Man. 8. aug
18:00 - 21:00
kl 18:00 - 21:00
Petter Bakke - 3 timer
Spillermøte J2006 og KSr   Les mer  
Ons. 29. jun
17:30 - 20:00
kl 17:30 - 20:00
Barnebursdag
Mari J. Arnesen   Les mer  
Ons. 22. jun
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Erik Enersen - 2 timer
  Les mer  
Ons. 22. jun
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Erik Enersen - 2 timer
  Les mer  
Tir. 21. jun
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Erik Enersen - 2 timer
  Les mer  
Lør. 18. jun
14:00 - 14:30
kl 14:00 - 14:30
asdd
Stort møterom (Flatebyhallen)  
ads   Les mer  
Lør. 18. jun
13:00 - 17:00
kl 13:00 - 17:00
Kenneth Johnsen - 4 timer
Avslutning Håndball J08   Les mer  
Ons. 15. jun
18:00 - 18:30
kl 18:00 - 18:30
Taekwondo
Trening   Les mer  
Tir. 14. jun
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Ståle Lefdal Simonsen - 2 timer
Gruppemøte fotball   Les mer  
Tir. 14. jun
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Taekwondo
Trening   Les mer  
Man. 13. jun
19:00 - 22:00
kl 19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer
Styremøte håndballen   Les mer  
Lør. 11. jun
13:00 - 17:00
kl 13:00 - 17:00
Elisabeth Justad - 4 timer
  Les mer  
Lør. 11. jun
13:00 - 17:00
kl 13:00 - 17:00
Elisabeth Justad - 4 timer
  Les mer  
Fre. 10. jun -
lør. 11. jun
kl 16:30 - 00:00
Sommerfest
Hauglia skole   Les mer  
Tor. 9. jun
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Kenneth Johnsen - 2 timer
Trenermøte 08/09   Les mer  
Tor. 9. jun
18:30 - 20:30
kl 18:30 - 20:30
Markus Bølgen Bronebakk - 2 timer
  Les mer  
Ons. 8. jun
16:00 - 21:00
kl 16:00 - 21:00
Taekwondo
trening   Les mer  
Tir. 7. jun
19:30 - 21:30
kl 19:30 - 21:30
Trygve øisjøfoss - 2 timer
  Les mer  
Tir. 7. jun
16:00 - 21:00
kl 16:00 - 21:00
Taekwondo
trening   Les mer  
Man. 6. jun
17:30 - 21:30
kl 17:30 - 21:30
EIF - 4 timer
Styremøte   Les mer  
Lør. 4. jun -
søn. 5. jun
kl 18:00 - 20:00
Lillian Nilsson
60 års lag   Les mer  
Tor. 2. jun
18:30 - 21:30
kl 18:30 - 21:30
Kenneth Johnsen - 3 timer
Møte J2008   Les mer  
Ons. 1. jun
17:30 - 21:00
kl 17:30 - 21:00
Barnebursdag
Jill Holter   Les mer  
Tir. 31. mai
17:00 - 21:00
kl 17:00 - 21:00
Turn
Møte   Les mer  
Man. 30. mai
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Jo-Atle Larsen - 1 time
Spillemøte J15   Les mer  
Søn. 29. mai
12:30 - 16:30
kl 12:30 - 16:30
Elisabeth Justad - 4 timer
Trenerkurs   Les mer  
Søn. 29. mai
12:30 - 16:30
kl 12:30 - 16:30
Elisabeth Justad - 4 timer
Trenerkurs   Les mer  
Søn. 29. mai
08:30 - 12:30
kl 08:30 - 12:30
Elisabeth Justad - 4 timer
Trenerkurs Fotball   Les mer  
Søn. 29. mai
08:30 - 12:30
kl 08:30 - 12:30
Elisabeth Justad - 4 timer
Trenerkurs   Les mer  
Lør. 28. mai
12:30 - 16:30
kl 12:30 - 16:30
Elisabeth Justad - 4 timer
  Les mer  
Lør. 28. mai
12:00 - 16:00
kl 12:00 - 16:00
Elisabeth Justad - 4 timer
Trenerkurs fotball   Les mer  
Lør. 28. mai
08:30 - 12:30
kl 08:30 - 12:30
Elisabeth Justad - 4 timer
Trenerkurs   Les mer  
Lør. 28. mai
08:00 - 21:00
kl 08:00 - 21:00
konfirmasjon
StrEIFinn booking  
Eva B Freitag   Les mer  
Lør. 28. mai
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Elisabeth Justad - 4 timer
Trenerkurs   Les mer  
Fre. 27. mai -
lør. 28. mai
kl 18:00 - 00:00
konfirmasjon
StrEIFinn booking  
Eva B.Freitag   Les mer  
Ons. 25. mai -
tor. 26. mai
kl 18:00 - 20:00
Stian Sørlie
Konfirmasjon   Les mer  
Man. 23. mai
18:00 - 21:00
kl 18:00 - 21:00
Sameie møte
Møte med Bergskaug sameie ved Elise Svendsrud   Les mer  
Man. 23. mai
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Jo-Atle Larsen - 1 time
Foreldremøte J15   Les mer  
Fre. 20. mai -
søn. 22. mai
kl 18:00 - 20:00
Enebakk Rypa
  Les mer  
Tor. 19. mai
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
EIF - 4 timer
  Les mer  
Tor. 19. mai
16:00 - 20:00
kl 16:00 - 20:00
Elisabeth Justad - 4 timer
Klubbdommerkurs Fotball   Les mer  
Tor. 19. mai
16:00 - 20:00
kl 16:00 - 20:00
Elisabeth Justad - 4 timer
  Les mer  
Ons. 18. mai
17:30 - 19:30
kl 17:30 - 19:30
Kenneth Johnsen - 2 timer
EIFH J2008   Les mer  
Fre. 13. mai -
lør. 14. mai
kl 19:00 - 23:30
Camilla Juvet Hagen
Utdrikkningslag   Les mer  
Fre. 13. mai
17:00 - 21:00
kl 17:00 - 21:00
Tveraaen - 4 timer
Rommet benyttes til 17. mai forberedelser. Ta…   Les mer  
Fre. 13. mai
13:00 - 17:00
kl 13:00 - 17:00
Tveraaen - 4 timer
Rommet benyttes til 17. mai forberedelser. Ta…   Les mer  
Tor. 12. mai
17:00 - 21:00
kl 17:00 - 21:00
M - 4 timer
Rommet benyttes til 17. mai forberedelser. Ta…   Les mer  
Tor. 12. mai
13:00 - 17:00
kl 13:00 - 17:00
Tveraaen - 4 timer
Rommet benyttes til 17. mai forberedelser. Ta…   Les mer  
Tir. 10. mai
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Ståle Lefdal Simonsen - 2 timer
Gruppemøte fotball   Les mer  
Tir. 10. mai
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
Jeanette Hofseth - 1 time
Foreldremøte G/J 2014   Les mer  
Man. 9. mai
19:00 - 22:00
kl 19:00 - 22:00
Håndball styremøte
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Man. 9. mai
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
Tobias Haugen - 1 time
møte G16 fotball   Les mer  
Man. 9. mai
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Petter Bakke - 2 timer
Styremøte håndballen   Les mer  
Fre. 6. mai -
lør. 7. mai
kl 16:00 - 22:00
Kajsa Ekbør
Konfirmasjon   Les mer  
Ons. 4. mai
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Ståle Lefdal Simonsen - 2 timer
Fotballmøte   Les mer  
Tir. 3. mai
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
M - 2 timer
  Les mer  
Fre. 29. apr -
lør. 30. apr
kl 18:00 - 20:00
Julianne Johnsen
StrEIFinn booking  
Dåp   Les mer  
Tir. 26. apr
18:30 - 20:30
kl 18:30 - 20:30
Markus Bølgen Bronebakk - 2 timer
  Les mer  
Man. 25. apr
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Mona Tveraaen - 1 time
  Les mer  
Fre. 22. apr
15:00 - 17:00
kl 15:00 - 17:00
Marianne Karlstad Østnes
Barnebursdag   Les mer  
Tor. 21. apr
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
Ingrid - 1 time
Infomøte cup J11   Les mer  
Lør. 9. apr -
søn. 10. apr
kl 18:00 - 20:00
Andreas og Veronica
Dåp   Les mer  
Tor. 7. apr
19:00 - 22:00
kl 19:00 - 22:00
Ståle Lefdal Simonsen - 3 timer
Gruppemøte Fotball   Les mer  
Tor. 7. apr
17:30 - 19:30
kl 17:30 - 19:30
M - 2 timer
  Les mer  
Ons. 6. apr
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Flateby vannverk
Årsmøte   Les mer  
Ons. 6. apr
17:30 - 19:30
kl 17:30 - 19:30
Kenneth Johnsen - 2 timer
Håndball J13   Les mer  
Tor. 31. mar
17:30 - 19:30
kl 17:30 - 19:30
M - 2 timer
  Les mer  
Tir. 29. mar
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
Camilla Bøyum Nyberget - 1 time
Foreldremøte håndball - barn 2015   Les mer  
Man. 28. mar
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
Ståle Lefdal Simonsen - 1 time
Trener/lagledermøte   Les mer  
Man. 28. mar
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
Ståle Lefdal Simonsen - 1 time
Lagsmøte 2008/2009   Les mer  
Tor. 24. mar
17:30 - 19:30
kl 17:30 - 19:30
M - 2 timer
  Les mer  
Tor. 24. mar
17:30 - 19:30
kl 17:30 - 19:30
M - 2 timer
  Les mer  
Tir. 22. mar
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Hege Lefdal Simonsen - 1 time
Lagsmøte 2010   Les mer  
Tir. 22. mar
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
Ståle Lefdal Simonsen - 1 time
Møte vedr 2009-laget   Les mer  
Fre. 18. mar -
lør. 19. mar
kl 16:30 - 00:00
Thomas Indika Johnsen
sammenkomst   Les mer  
Tor. 17. mar
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
Stian Eide - 1 time
  Les mer  
Tor. 17. mar
17:30 - 19:30
kl 17:30 - 19:30
M - 2 timer
  Les mer  
Man. 14. mar
19:30 - 20:30
kl 19:30 - 20:30
Tobias Haugen - 1 time
G16 Fotball   Les mer  
Man. 14. mar
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Petter Bakke - 2 timer
  Les mer  
Tor. 10. mar
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Petter Bakke - 2 timer
Lagledermøte håndballen   Les mer  
Tor. 10. mar
18:30 - 20:30
kl 18:30 - 20:30
Petter Bakke - 2 timer
Lagledermøte håndballgruppa   Les mer  
Fre. 4. mar
08:00 - 22:00
kl 08:00 - 22:00
Silje Stener - 14 timer
  Les mer  
Tor. 3. mar
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Petter Bakke - 2 timer
Trenermøte håndballen   Les mer  
Tor. 3. mar
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
Stian Eide - 1 time
  Les mer  
Tir. 1. mar
17:00 - 19:00
kl 17:00 - 19:00
Jens Langkaas - 2 timer
Fotball G2010   Les mer