Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Fri 7 May 2021
kl 18:00 - 20:00
konfirmasjon
  Pia Therese Lund
Sat 5 Jun 2021
kl 15:00 - 20:30
konfirmasjon
  Dag Østereng
Fri 27 May 2022
kl 18:00 - 00:00
konfirmasjon
StrEIFinn booking   Eva B.Freitag
Sat 28 May 2022
kl 08:00 - 21:00
konfirmasjon
StrEIFinn booking   Eva B Freitag
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sat 17 Oct
kl 18:00 - 20:00
40 års lag
$item.username  
Tonje Gabrielsen   Les mer  
Fri 9 Oct
kl 18:00 - 20:00
Lena Hagelin
StrEIFinn booking  
  Les mer  
Fri 25 Sep
kl 19:00 - 12:00
30 årslag
StrEIFinn booking  
Lena   Les mer  
Fri 18 Sep
kl 18:00 - 20:00
Marianne K.Østnes
$item.username  
Konfirmasjon   Les mer  
Sat 5 Sep
kl 20:00 - 22:00
Nina pedersen
$item.username  
konfirmasjon   Les mer  
Fri 4 Sep
kl 18:00 - 20:00
Jan Ørbeck
StrEIFinn booking  
konfirmasjon   Les mer  
Fri 28 Aug
kl 18:00 - 20:00
konfirmasjon
$item.username  
Hilde Gunn Nygård   Les mer  
Tue 25 Aug
kl 20:00 - 21:00
Maria Flisen - 1 time
$item.username  
Trenermøte taekwondo   Les mer  
Tue 25 Aug
kl 19:00 - 20:00
Maria Flisen - 1 time
$item.username  
Trenermøte taekwondo   Les mer  
Tue 11 Aug
kl 18:00 - 20:00
Turn
$item.username  
  Les mer  
Mon 29 Jun
kl 18:00 - 22:00
Ståle Lefdal Simonsen - 4 timer
$item.username  
Kommunikasjonsgruppe Fotball   Les mer  
Fri 19 Jun
kl 16:30 - 22:00
Vannverket
$item.username  
Møte   Les mer  
Tue 16 Jun
kl 16:30 - 17:00
Turn
$item.username  
  Les mer  
Tue 16 Jun
kl 16:00 - 16:30
Taekwondo
$item.username  
  Les mer  
Mon 15 Jun
kl 18:00 - 20:00
Hovedstyre
StrEIFinn booking  
Møte   Les mer  
Mon 15 Jun
kl 16:00 - 16:30
Hovedstyre
$item.username  
  Les mer  
Sat 23 May
kl 18:00 - 20:00
konfirmasjon
StrEIFinn booking  
Jan Ørbeck   Les mer  
Fri 22 May
kl 18:00 - 18:00
konfirmasjon
$item.username  
Jan Ørbeck   Les mer  
Thu 21 May
kl 18:00 - 20:00
konfirmasjon
StrEIFinn booking  
Anders Strømsborg   Les mer  
Wed 20 May
kl 11:30 - 18:00
konfirmasjon
StrEIFinn booking  
Anders Strømsborg   Les mer  
Fri 8 May
kl 17:00 - 22:00
Bursdag
StrEIFinn booking  
Liv Brodin   Les mer  
Wed 6 May
kl 18:00 - 19:00
1 time - Kari Eide Tsesmetsis
$item.username  
Styremøte EIF taekwondo, endret møtetid   Les mer  
Tue 5 May
kl 18:00 - 19:00
1 time - Kari Eide Tsesmetsis
$item.username  
Styremøte EIF taekwondo, endret tidspunkt   Les mer  
Fri 1 May
kl 10:30 - 18:00
konfirmasjon
StrEIFinn booking  
Marianne K Østnes   Les mer  
Thu 30 Apr
kl 18:00 - 19:00
1 time - Kari Eide Tsesmetsis
$item.username  
Styremøte i EIF taekwondo   Les mer  
Levert av IdrettenOnline